Доставка здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта".

Є можливість доставки до дверей кур'єром.

Замовлення, які були зроблені та оплачені до 12:00 у будні дні або у суботу, будуть відправлені в той же день, коли зроблено замовлення. Замовлення, зроблені в неділю, будуть оброблені в понеділок.

Доставка безкоштовна для замовлень на суму більше 2000 гривень.

 

Оплата може бути здійснена двома способами:

  1. Накладений платіж (післяплата): При цьому способі оплати потрібно сплатити 20% вартості товару, але не менше 200 гривень. Крім того, додатково оплачується вартість відправки грошей за тарифами оператора. Після сплати передплати вам потрібно зв'язатися з нами і підтвердити факт надходження грошей. Зазвичай це робиться шляхом надсилання квитанції або іншого документа, який підтверджує оплату. 
  2. Повна оплата на картку банку: При цьому способі оплати вартість доставки також додатково оплачується за тарифами оператора, якщо вартість замовлення менше 2000грн

Доставка безкоштовна для замовлень на суму більше 2000 гривень.

 Замовлення приймаються цілодобово (24/7).

 Опис товару буде зазначено "Речі".

 
Гарантія анонімності.
 

Важливо! Відповідно до законодавства України, еротична білизна, білизна, в т.ч. корсети, панчохи, інтимні товари поверненню та обміну не підлягають, тому поставтеся уважно до вашого вибору та перевіряйте товари при отриманні.

Посилання на Закон України "Про захист прав споживачів" знаходиться нижче

ПОСИЛАННЯ

 

У разі виявлення браку протягом 7 календарних днів з моменту відправки товару (дефекту від виробника), витрати на доставку до нас та відправлення назад клієнту оплачуємо ми. У випадку, якщо брак за фактом не був виявлений або це було неправильне використання товару клієнтом (не докрутив, не так вставив батарейки тощо), оплата доставки до нас і назад оплачуєте Ви. Саме тому важливо переконатися, що Ви все робите правильно і непрацюючий товар справді має брак.